o nas

dowiedz się więcej o nas

o nas

Jesteśmy grupą doświadczonych i ambitnych osób, dla których doradztwo ubezpieczeniowe jest nie tylko pracą, ale również pasją. Otaczamy każdego ze swoich Klientów szczególną opieką, ponieważ wiemy, że zawarcie umowy ubezpieczenia jest owocem profesjonalnego doradztwa.

Mamy głębokie przekonanie, że Klient nie oczekuje jedynie zawarcia polisy, a docelowo poszukuje Partnera, za którym poza certyfikatami oraz wyróżnieniami stoją też doświadczenie i umiejętność dopasowania się do jego indywidualnych potrzeb ubezpieczeniowych. Dążymy do sformułowania oferty będącej doskonałym połączeniem ochrony, doradztwa oraz obsługi. Przykładamy dużą wagę do satysfakcji naszych Klientów, bo to dzięki nim i ich poleceniom zdobyliśmy zaufanie naszych aktualnych Partnerów.

misja

misja

Misją firmy Propacta Ubezpieczenia jest działanie na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych każdego Doradcy poprzez realizację działań szkoleniowych, doradczych i coachingowych, przy współpracy z precyzyjnie wyselekcjonowanymi Partnerami, z zachowaniem najwyższego poziomu obsługi Klienta.

Zapewniamy najwyższej jakości działania, które przyczyniają się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów.

strategia rozwoju

strategia rozwoju

Strategia rozwoju naszej firmy zakłada osiągnięcie pozycji wiodącej multiagencji na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim.

Wizją firmy Propacta Ubezpieczenia jest wzrost rozpoznawalności i umacnianie pozycji rynkowej w zakresie prowadzonej działalności, która ma być kojarzona z wysoką jakością, profesjonalizmem, uczciwością i partnerskim działaniem.

ambicje

ambicje

Naszą ambicją jest wyszukiwanie nieodkrytych dotąd rozwiązań, które pozwolą na bycie zawsze o krok do przodu.

Zależy nam na stworzeniu nowego profilu Osobistego Doradcy, który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji Klientom z obszaru całego kraju. Wierzymy, że dzięki coraz nowszym możliwościom technologicznym, doradztwo ubezpieczeniowe realizowane w naszym modelu biznesowym będzie jeszcze bardziej dostępne, skuteczne oraz obdarzane przez Klientów jeszcze większym zaufaniem.

plany

plany

Planujemy stale poszerzać sieć naszych biur, utrzymując jednocześnie realizowany przez nas model biznesowy oraz najwyższy standard obsługi Klienta.

Stawiamy na Doradców, którzy będą mogli najlepiej realizować strategię i plany naszej firmy oraz w aktywny sposób wspierać jej rozwój. W związku z tym, nadal chcemy koncentrować się na wspieraniu naszych specjalistów w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.

wybierz oddział:

  • Centrala - Słupsk
  • Centrala - Słupsk
  • Miastko
  • Sopot

Centrala - Słupsk

ul. Kopernika 4-5
76-200 Słupsk

tel. +48 790 801 000

kontakt@propactaubezpieczenia.pl

Czynne

Pn-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: Nieczynne