współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy z Propacta Ubezpieczenia. Zapewnimy Państwu najlepszą obsługę i wsparcie doświadczonych specjalistów.

001.

Szeroka baza produktów ubezpieczeniowych, przejrzyste zasady prowizyjne, oraz wsparcie merytoryczne, ułatwią naszym Partnerom realizować samodzielnie określoną strategię rozwoju własnego biznesu.

Oferujemy narzędzia oraz rozwiązania, które odciążą współpracujących z nami Doradców w wielu czynnościach administracyjnych, a osobom rozpoczynającym pracę w ubezpieczeniach – pomożemy z sukcesem wprowadzić się do zawodu.

002.

Współpraca z Propacta Ubezpieczenia to nie tylko wyjątkowa oferta ubezpieczeń, ale też profesjonalna obsługa przez doświadczonych pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej jest do Państwa dyspozycji. Współpracując z nami, otrzymasz swojego dedykowanego Opiekuna, który odpowie na Twoje pytania, pomoże w rozwiązaniu problemu. Dysponujemy również zespołem specjalistów, którzy w przypadkach niecierpiących zwłoki gwarantują szybką pomoc zdalną. Staramy się zrobić wszystko, aby nasi Partnerzy mogli skupić się na procesie sprzedaży ubezpieczeń, obsłudze klienta i rozwijaniu swojego biznesu, a wszelkie problemy mogli rozwiązać z naszą pomocą.

003.

Jeżeli nie posiadasz licencji uprawniającej do sprzedaży ubezpieczeń z nami je zdobędziesz. Regularnie organizujemy egzaminy licencyjne, szkolenia produktowe i warsztatowe.

004.

W celu zapoznania się z dokładną specyfiką naszej działalności oraz poznania szczegółów dotyczących warunków współpracy, zapraszamy do kontaktu. Uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin i miejsce spotkania.

napisz do nas

wybierz oddział:

  • Centrala - Słupsk
  • Centrala - Słupsk
  • Miastko
  • Sopot

Centrala - Słupsk

ul. Kopernika 4-5
76-200 Słupsk

tel. +48 790 801 000

kontakt@propactaubezpieczenia.pl

Czynne

Pn-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: Nieczynne